Informacje >> Oferta

W sercu wsi Żabi Róg nad jeziorem Żabie (na Mazurach) wzniesiono budynki szkolne w XIX wieku. Piękne i okazałe zbudowane z czerwonej cegły stanowiły wspaniałe miejsce do osiedlenia się i stworzenia w nich pokoi gościnnych. Dzięki rodzinnym staraniom udało się zachować klimat i tchnąć życie w stare mury, powstał pensjonat, czy też wolimy zdecydowanie tą nazwę, dom gościnny. Dom gościnny gdyż my chcemy gościć wszystkich tych, którzy do nas przyjeżdżają, chcemy aby współtworzyli atmosferę tego domu, naszego domu.

Naszym niewątpliwym atutem są domowe śniadania i obiady/obiadokolacje, dlatego też w sezonie letnim preferujemy pobyty z wyżywieniem.

Organizujemy imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny i inne) a także wynajmujemy salę kominkową na szkolenia i spotkania biznesowe.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bliższych informacji mazury pokoje  mazury pokoje noclegi
Wybierz podstronę: 1 : 2 : 3 :

wykonanie: netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Online: 3